İstanbul Konveyör Firmaları

  Konveyör sektörü kendi içerisinde makine imalatında tamamen farklılaşmış ve seri üretim makine imalatçılarına nazaran tamamen "terzi işi" denilecek imalatlar yapmaktadır. Bu nedenle konveyör imalat firmaları daha çok belirli yerlerde üretim yapmakta gibi gözlenmektedir. Bu bölgeler içinde İstanbul konveyör firmaları için en önde gelen ilimiz olarak göze çarpmaktadır. İstanbul konveyör imalatında, diğer illere göre hem ulaşım imkanları hem nakliye ve malzeme tedarikinde firmalara çok fazla avantaj sağlamaktadır. 

 

  Konya konveyör firmaları da sektörde konveyör imalatı yapan firmalar içinde önemli bir değere sahiptir. Daha çok doğu bölgelerimizden ve kendi çevresinden imalat talepleri almakta olsa da, iyi itibara sahip firmaların yer aldığı illerimizden birisi olarak Konya da gösterilmektedir. 

 

  Sonuç olarak bir çok bölgede firmalar bulunmasına rağmen imalat sektöründe konveyör İstanbul da bulunan firmalarla diğer illere göre bir adım önde bulunmaktadır. Bu firmaların arasında ve lider bir firma olarak KBT Konveyör sizlere hizmet vermekten onur duyar.

- KBT Konveyör ve Otomasyon Sistemleri